Xbox Game Pass Ocak 2024 Oyunları Açıklandı

Xbox Game Pass Ocak 2024 oyunları açıklandı! Assassins Creed Valhalla dahil 8 yeni oyun kütüphaneye eklendi. İşte tam liste!

Xbox Game Pass Ocak 2024 Oyunları Açıklandı

Xbox Game Pass Ocak 2024 oyunları açıklandı! Assassins Creed Valhalla dahil 8 yeni oyun kütüphaneye eklendi. İşte tam liste!

Xbox Game Pass yeni yıla bir dizi yeni oyun ve güncellemeyle başlayacak. İşte bu ay yolunuza çıkacak şeylerin basit bir özeti:

Yeni oyunlar:

Close to the Sun (Şimdi Mevcut) Rose Archer, Tesla'nın Helios'unda kız kardeşi Ada'yı ararken steampunk bir maceraya atılın. Bu anlatı odaklı deneyimde uluslararası sulardaki tehlikelere karşı savaşın.

Hell Let Loose (4 Ocak) Takım çalışmasının çok önemli olduğu bu zorlu birinci şahıs nişancı oyununda kendinizi 2. Dünya Savaşı'nın 100 oyunculu savaşlarına kaptırın.

Assassin's Creed Valhalla (9 Ocak) Assassin's Creed serisinin bu beğenilen oyununda efsanevi Viking savaşçısı Eivor olarak İngiltere'nin Karanlık Çağlarını keşfedin.

Figment (9 Ocak) Müzik, mizah ve çok katmanlı bir anlatımla dolu bir aksiyon-macera oyunu olan Figment'te gerçeküstü bir maceraya atılın.

Super Mega Baseball 4 (EA Play – 11 Ocak) Yakında EA Play aracılığıyla gelecek olan Super Mega Baseball 4 ile arcade'den ilham alan tarzı ve sürükleyici oyun derinliğini deneyimleyin.

We Happy Few (11 Ocak) We Happy Few, uyuşturucuyla dolu, retro-fütüristik bir şehirde aksiyon-macera deneyimi sunan Game Pass'e geri dönüyor.

Resident Evil 2 (16 Ocak) Modern görseller ve oynanış mekaniği içeren Resident Evil 2'de Raccoon City'deki gizemli viral salgından sağ çıkın.

Those Who Remain (16 Ocak) Karanlık Dormont kasabasına çökerken Kalanlar'da psikolojik dehşetle yüzleşin.

DLC / Oyun Güncellemeleri:

Dead by Daylight: Chucky (Şu Anda Mevcut) Dead by Daylight'ta Chucky ile yeni bir Katili deneyimleyin ve özel Charm: Good Guys Box'ı kapın.

Hello Neighbor 2 Yıldönümü Güncellemesi (Şu Anda Mevcut) Merhaba Komşu 2 Yıldönümü Güncellemesinde Raven Brooks'un eteklerindeki yeni orman alanını keşfedin.

Sea of Thieves: Onuncu Sezon (Şu Anda Mevcut) Kesintisiz maceralar için Safer Seas modunu içeren Sea of Thieves'in Onuncu Sezonuna yelken açın.

Xbox Game Pass Ultimate Avantajları:

Sea of Thieves: Nightshine Parrot Pack (Şu Anda Mevcut) Özel oyun içi öğeler ve 10.000 altın içeren Nightshine Parrot Pack ile korsan tarzınızı geliştirin.

Yakında Çıkıyor: Yakında çıkacak bu oyunlarda %20'ye varan indirimden yararlanmak için üyelik indiriminizi kullanmayı unutmayın.

5 Ocak:

Grand Theft Auto V (Bulut ve Konsol)

15 Ocak:

Garden Story (Bulut, Konsol ve PC)

MotoGP 22 (Bulut, Konsol ve PC)

Persona 4 Golden (Bulut, Konsol ve PC)

Persona 3 Portable (Bulut, Konsol ve PC)

Xbox Game Pass Ocak 2024 Oyunları Açıklandı