Xbox Game Pass Şubat 2. yarı kadrosu açıklandı!

Xbox Game Pass kütüphanesine bu ay eklenecek son oyunlar da belli oldu.

Xbox Game Pass Şubat 2. yarı kadrosu açıklandı!

Xbox Game Pass kütüphanesine bu ay eklenecek son oyunlar da belli oldu.

Şubat ayının ikinci yarısındaki Xbox Game Pass serisi, yeni oyunlar, DLC'ler ve ayrıcalıklarla genişliyor ve abonelerine çok çeşitli oyun deneyimleri sunuyor. Bu güncelleme, anlatı maceralarından aksiyon RPG'lerine ve spor simülasyonlarına kadar çeşitli türlerdeki oyunları içerir ve her türden oyuncuya uygun bir şeyler bulunmasını sağlar.

Aboneler, 1960'lardan ilham alan bir evrende arkeolojiyi bilimkurguyla harmanlayan ve eski bir yapay zeka tanrısını keşfetmeye odaklanan bir oyun olan "Return to Grace"i hemen başlayarak keşfedebilirler. Ayrıca iki zıt dünyayı bir birlik ve savaş hikayesiyle birleştiren, gerçek zamanlı dövüş sistemiyle bilinen "Tales of Arise" oyunu da mevcut.

22 Şubat'ta ailelerin bir dizi etkileşimli hikaye ve oyun aracılığıyla Bluey ve onun maceralarıyla etkileşime geçmesine olanak tanıyan "Bluey: The Videogame" yayınlanacak. Oyuncuların köpekbalığı rolünü üstlendiği aksiyon RPG'si "Maneater", Mart ayına kadar Ultimate Team Supercharge Paketi de alacak olan EA Play Ultimate üyeleri için "Madden NFL 24" ile birlikte 27 Şubat'ta Game Pass'e geri dönüyor. 

"Indivisible", 28 Şubat'ta Game Pass'e geri dönüyor ve güzelce tasarlanmış bir fantastik dünyada keşif ve dövüşün bir karışımını sunuyor. 29 Şubat'ta çıkacak olan "Uzay Mühendisleri", mühendislik, inşaat ve uzayda hayatta kalma odaklı bir açık dünya sanal alan deneyimi sunuyor. 5 Mart'ta çıkacak olan "Warhammer 40,000: Boltgun", Warhammer evreninde geçen retro bir nişancı deneyimi sunuyor.

Güncelleme aynı zamanda Microsoft Flight Simulator için "Dune" genişletmesini de öne çıkarıyor ve oyuncuların "Dune" dünyasını uçuş yoluyla deneyimlemelerine olanak tanıyor. "Diablo IV", 28 Mart'ta Game Pass'e katılacak ve sonsuz zindanlar ve ganimetlerle yeni nesil bir aksiyon RPG deneyimi vaat ediyor.

Game Pass aboneleri, Calm Premium'un 3 aylık deneme süresi ve "Apex Legends", "Assassin's Creed Valhalla", "Puzzle Quest 3" ve "PUBG: Battlegrounds" için özel içerik paketleri dahil olmak üzere yeni avantajlardan yararlanabilirler.

Hizmet, "Madden NFL 22" ve "Soul Hackers 2"nin 29 Şubat'ta çıkışını görecek ve oyuncuları bu oyunların kaldırılmadan önce keyfini çıkarmaya teşvik edecek. Bu güncelleme, Xbox Game Pass'in abonelerine çeşitli ve dinamik oyun seçenekleri sunma konusundaki kararlılığını bir kez daha doğruluyor.​

Xbox Game Pass Şubat 2. yarı kadrosu açıklandı!