Yeşilçam’ın Efsanesi Münir Özkul Bugün Toprağa Verilecek!

93 yaşında hayata veda eden Yeşilçam’ın usta ismi Hababam Sınıfı’nın Mahmut Hocası Münir Özkul, bugün toprağa veriliyor. Efsane oyuncu Teşvikiye Camii’nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrası, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda götürülecek.


Yeşilçam’ın Efsanesi Münir Özkul Bugün Toprağa Verilecek!

Yeşilçam’ın efsane ismi Hababam Sınıfı’nın Mahmut Hocası Münir Özkul, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

Münir Özkul için bugün saat 11.00’de Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde bir tören düzenlenecek. Sonrasında Teşvikiye Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Özkul’un cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Özkul’un vefat ettiği gün kırılan kolundan dolayı ameliyat olan ve bu nedenden dolayı cenazeye katılamayacak olan Ferhan Şensoy da 14 Mart’ta bir tören düzenleyecek. Ortaoyuncuları Kavuğu’nu Münir Özkul’dan devralan Şensoy’un yöneteceği tören Beyoğlu’ndaki Ses Tiyatrosu’nda yapılacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AİLEYE TAZİYE TELEFONU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 93 yaşında yaşamını yitiren Münir Özkul’un ailesini telefonla arayarak taziyelerini iletti. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan Özkul’un kızı Güner Özkul ile telefonda görüştü. Vefat haberinin sonrasında taziye telgrafı da göndermiş olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın merhum sanatçıya Allah’tan tekrar rahmet, aileye ve yakınlarına da başsağlığı dilediği kaydedildi

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam’ın erotik yıldızı Tülin Tan Darülaceze’de yaşıyor!

Yeşilçam’ın erotik yıldızı Tülin Tan Darülaceze’de yaşıyor!

70'li senelerin efsanesi Tülin Tan uzun zamandır yaşamını Darülaceze'de sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz