Yeşilçam’ın erotik yıldızı Tülin Tan Darülaceze’de yaşıyor!

70’li senelerin efsanesi Tülin Tan uzun zamandır yaşamını Darülaceze’de sürdürüyor.


Yeşilçam’ın erotik yıldızı Tülin Tan Darülaceze’de yaşıyor!

Felç sebebiyle sol tarafı tutmayan Tan, “Yedim, içtim, eğlendim. Hiç param kalmadı” şeklinde konuştu.

Aydemir Akbaş, Bülent Kayabaş, Kazım Kartal, Zerrin Egeliler, Behçet Nacar ve Hadi Çaman’la çok sayıda cesur film çeviren Tan, “Aşk Dediğin Nedir ki” isimli bir de plak çıkarmıştı.

Çakıl, Maksim, Gar ve Aşiyan gazinolarında sahne aldı. Son olarak Kemal Sunal’la beraber “İyi Aile Çocuğu” filminde oynadı. Sonrasında da beyin kanaması geçirdi ve yaşamı alt üst oldu. Tan, yaşadıklarını şu şekilde anlatmıştı:

Yıllarca ne paralar kazandım ama bu paraları tutamadım. Şuanda başımı sokacak bir evim bile yok. Cağaloğlu Kız Lisesi’nden 2. sınıfta ayrıldım. 18 yaşında ilk evliliğimi yaptım. 2.5 sene sürdü. Bir kızım oldu. İkinci evliliğimi 35’te yaptım. O da 2.5 sene sürdü. 22 yaşındayken Saklambaç’ta fotoroman güzeli seçildim. Şöhret oldum. Fındıkzade’de babaevinden, Figen Hanım’ın Gümüşsuyu’ndaki dayalı döşeli evine yerleştim. Onun aracılığıyla cesur filmlerde rol almaya başladım. İlk cesur filmim Hadi Çaman’laydı. Son filmim ise Kemal Sunal’la oldu. İyi Aile Çocuğu… Yapımcısı Selim Soydan’dan hâlâ 5 bin lira alacağım var.

Beni otomobil tutkum mahvetti. 10’un üstünde otomobil aldım, sattım. Çok güzel günler yaşadım. Yedim, içtim, eğlendim. Hiç param kalmadı. Sonum bu şekilde olmamalıydı ama oldu. Kadere inanırım. Yaşamımda keşkelere yer yoktur. Keşke şu olmasaydı desem ne değişir şu anda?

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam efsanesi Hababam Sınıfı geri dönüyor!

Yeşilçam efsanesi Hababam Sınıfı geri dönüyor!

Türk sinemasının unutulmaz filmileri arasında yer alan Hababam Sınıfı, tekrardan çekiliyor. Yeni kurulan genç kadroda tanıdık isimler yer almıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz