Yeşim Salkım şimdide Seda Sayan’a sert sözlerle giydirdi!

Yeşim Salkım, Gülben Ergen’i öven Seda Sayan’a “Kadırgalı mısın nesin bilmem, ben de Arnavut kızıyım. Gönderirim seni geldiğin yere.” diyerek çıkıştı.


Yeşim Salkım şimdide Seda Sayan’a sert sözlerle giydirdi!

Seda Sayan Show TV ekranlarında başladığı programına ilk misafir olarak Gülben Ergen’i alınca yer yerinden oynadı. Sayan’a önce Seren Serengil, daha sonra da Yeşim Salkım tepki gösterdi. Olaylar iyici mahalle kavgasına döndü.

“KADIRGALI MISIN MADIRGALI MISIN NESİN?”

Yeşim Salkım düşmanı gibi gördüğü Gülben Ergen’in Seda Sayan tarafından övüldüğünü görünce çıldırdı. Yeşim, Seda’ya “Kadırgalı mısın madırgalı mısın nesin bilmem, ben de Arnavut kızıyım. Gönderirim seni geldiğin yere.” şeklinde konuştu. Seda Sayan’ın bu sözler karşısında ne söyleyeceği merak konusu oldu.

SEREN DE SEDA’YI SİLMİŞTİ

Seren Serengil de “Ablam” dediği Seda Sayan’ı Gülben Ergen ile yakınlığı yüzünden sosyal medyadan sildi. Seda dünkü programında Seren’e “Siz beni programınıza çıkardığında bu soruları sormayın dediğimde sormadınız. Kim samimiyetsiz?” diye yanıt vermişti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşim Salkım’ın damadı düğüne sokak köpeğiyle geldi!

Yeşim Salkım’ın damadı düğüne sokak köpeğiyle geldi!

Yşim Salkım'ın kızı ile evlenen Ozan Düzdaş, ünlü simalarında katıldığı düğününe sokakta bulup sahiplendiği köpeği ile geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz