Yıldız futbolcu Robinho soğuk havalara uyum sağlayamadı

Son derece sıcak bir iklime sahip olan Brezilya’dan Sivasspor’a transfer olan Robinho soğuk havalara uyum sağlamakta zorlanıyor.


Yıldız futbolcu Robinho soğuk havalara uyum sağlayamadı

Henüz 10 gündür Sivas’ta olan, Sivasspor’un Brezilyalı yıldızı Robinho, iklim koşulları karşısında oldukça zorluk çekiyor.

Takım arkadaşlarıyla uyumlu bir görüntü çizmesine karşın Sivas’ın dondurucu soğuğu sebebiyle fazlasıyla zorluk çeken Robinho, antrenmanlarda öbür futbolculara sık sık bu soruyu soruyor: “Yaz ne zaman gelecek?”

“ZAMANA İHTİYACI VAR”

Kone başta olmak üzere yabancı oyuncular belli bir müddet sona hava değişimini atlatacağını Robinho’ya söylerken, teknik direktör Samet Aybaba da Brezilyalı süperstarın zamana ihtiyaç işittiğini belirtti.

“HENÜZ SOĞUK HAVAYA AYAK UYDURAMIYOR”

Tecrübeli hoca Samet Aybaba, “Robinho’nun kalitesi dünya çapında, takımla da uyumu iyi. Fakat Brezilya’dan geldiği için soğuk havaya henüz ayak uyduramıyor. Bu çok doğal. Zamanla alışacaktır” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz