Yıldız Tilbe Hakkındaki İddialara Sert Yanıt Verdi

Bir gazete tarafından yapılan “Yıldız Tilbe intihar etti” haberine ünlü sanatçıdan sert tepki geldi ve haber yalanlandı.


Yıldız Tilbe Hakkındaki İddialara Sert Yanıt Verdi

Yıldız Tilbe hakkında dün akşam 22.30 sıralarında ortaya atılan bir gazetede yayınlanan haber sonrasında kritik gelişmeler yaşanmış ve hayranları Yıldız Tilbe’ye ulaşmayı denemişti. Gazetenin haberine göre Yıldız Tilbe, akşam saatlerinde içtiği hapın etkisi ile birlikte hayatını kaybetmiş ve bunu intihar etmek için kendisinin yaptığı iddia edilmişti. İddiaların hemen ardından sosyal medya hesabından ardı ardına açıklamalar yapan Yıldız Tilbe, ise bu tür iddiaların yalan olduğunu ifade ederek hakkında yalan haber yapan gazete ve gazeteciler hakkında çok sert açıklama yaptı. Tilbe, kendisinin hiçbir şekilde bu tür durumu olmadığını, yalan yanlış iddialar ile kendisi üzerinde yanlış haberler yapıldığını ifade ederek sahte gazete ve gazetecileri kınadığını açıkladı.

HUKUKSAL YOLLARA BAŞVURACAK OLDUĞUNU AÇIKLADI

Yıldız Tilbe, kendisi hakkında yalan yanlış haber yapan gazete ve gazetenin muhabirleri hakkında avukatı aracılığı ile derhal hukuksal haklarını kullanacağını, kendisinin bu tür haberler yalan gazeteciler dolayısı ile bu tür haberlere konu olduğunu açıkladı. Ayrıca Tilbe, daha sonra paylaştığı açıklamasında ‘’Allah iftiradan korusun, yaptığınız haberin hepsi iftira!’’ dedi.

YILDIZ TİLBE’NİN SEVENLERİ ÇOK KIZDI

Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haber ünlü şarkıcının sevenlerini de kızdırdı. Gelen haberle yıkılan sanatçının hayranları, daha sonra sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalar ile rahatladı. Ancak haberin etkilerinin halen daha devam ettiği ve Yıldız Tilbe’nin yakınları tarafından sürekli aranarak konu hakkında bilgi istendiği öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Serdar Ortaç gazeteciler aracılığı ile barış çağrısı yaptı

Serdar Ortaç gazeteciler aracılığı ile barış çağrısı yaptı

Serdar Ortaç önceki gece stüdyo çalışmalarının ardından bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte yemek yerken görüntülendi. Kendisini bekleyen basın mensuplarını içeri davet eden Serdar Ortaç Sezen Aksu-Yıldız Tilbe barışması ve Ebru Gündeş ile olan sorunları hakkında yöneltilen soruları cevapladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz