Yoğun bakıma alınan Nuray Hafiftaş hayata tutunamadı ve öldü!

Fenalaşarak hastanede yoğum bakıma alınan Nuray Hafiftaş bir süredir kanser tedavisi görüyordu. Edinilen bilgiye göre maalesef Nuray Hafiftaş yaşamını yitirdi. Yaptığı son paylaşım ise sevenlerinin yüreğini dağladı.


Yoğun bakıma alınan Nuray Hafiftaş hayata tutunamadı ve öldü!

Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren meşhur Türk halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş’ın sosyal medyadan yaptığı son paylaşım yürekleri dağladı.

BİR HAYLİ KİLO KAYBETMİŞTİ

Kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser sebebiyle tedavi gören Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş, yaşamını yitirdi. Son paylaştığı fotoğraflarda bir hayli kilo kaybettiği gözlenen meşhur sanatçı, hayranlarından dua istemişti.

SON PAYLAŞIMI YÜREK DAĞLADI

Yüzündeki gülümsemeyi hiçbir zaman kaybetmeyen ve iyileşeceğine inancı tam olan Hafiftaş, paylaştığı fotoğraflardan birinin altına “Dostlarımla ve sizlerin duaları ile inşallah çok daha iyi olacağım. Yaza albüm çalışması için anlaştık” notunu düşmüştü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz