Yozgat’ta eşini ve ailesini öldürdü

Yozgat’ta yaşanan olayda boşanma sebebiyle aile içi çıkan anlaşmazlıkta 3 kişi hayatını kaybetti. Polis cinayet zanlısı kaçan kocanın peşinde.


Yozgat’ta eşini ve ailesini öldürdü

Yozgat’ın Aydıncık ilçesine bağlı Dereçiftlik köyünde yaşanan olay Türkiye’de kadın cinayetlerinin ne denli korkutucu ve büyük hale geldiğini gösterdi. Yapılan açıklamaya göre yaşanan olayda henüz 24 yaşında olan Sıddık G. İsimli vatandaşın eşi ile boşanma arifesinde olduğu, eşinden boşanmak istemediği biliniyordu. Sıddık G. İle eşi arasında yaşanan bu anlaşmazlık kanlı bitti ve 3 kişinin ölümüyle sonuçlandı.

ÜÇ KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Ancak Sıddık G. Olayda 23 yaşındaki eşini av tüfeği ile öldürmesinin hemen ardından aynı evde yaşayan kayınpederi ve kayınvalidesini de öldürdü. Silah seslerinin duyulmasının ardından bölgeye ekipler sevk edilirken, olay yerine gelindiğinde 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldığı ifade edildi. Türkiye’de son yıllarda hızla artan kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklenirken cinayetlerde artık cinnet vakaları etkili olmaya başladı. Aile içerisinde yaşanan bu tür eylemler toplu katliam ile bitebiliyor.

1.5 YAŞINDA ÇOCUĞU VARDI

1.5 yaşında çocuğu olduğu öğrenilen çiftin, çocuklarına ise herhangi bir zarar gelmediği, çocuğun o an evde olup olmadığının bilgisinin verilmediği, ancak ekipler tarafından olay yerinden kaçan Sıddık G’nin kaçmasının ardından yakalanması için çalışma başlatıldığı açıklandı. Olay bölgesine polis ekiplerinin hala aktif olarak bekledikleri ve cinayet büro ekipleri tarafından ev içerisinde incelemelerin yapıldığını açıkladı. Olay yerinde ekiplerin incelemesinin yapılmasının hemen ardından cesetlerin Adli Tıp Morguna kaldırılacak olduğu açıklandı.

İlginizi Çekebilir

Yozgat’da Dev Türk Bayrağı Taşlarla Çizildi

Yozgat’da Dev Türk Bayrağı Taşlarla Çizildi

Yozgat’da 20 bin ton taş kullanılarak Sorgun Belediyesi tarafından yapılan 38 bin 400 metrekare ölçülerindeki dev Türk bayrağı görenleri kendine hayran bıraktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz