YPG’nin çakma komutanın hesabını Türk hacker grubu talan etti!

Afrin’de TSK terörist gruplara karşı operasyonlarını başarılı bir şekilde yürütürken Türk hacker grupları da sözde YPG komutanın sosyal medya hesabını hackledi.


YPG’nin çakma komutanın hesabını Türk hacker grubu talan etti!

Türk Silahlı Güçler tarafından Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı devam ederken, YPG’ye Mehmetçik’ten sonra Türk hackerlerde bir darbe indirdi. Türk hackerler, YPG’nin sözde Genel Komutanı Sipan Hemo’nun sosyal medya hesabını ele geçirdi.

Türk Silahlı Güçlerinin Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) birlikleri ile Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı 16. Gününde de devam etti. Kahraman Mehmetçik, Afrin’deki yerleşim birimlerini tek tek ele geçirerek, YPG/PYD/PKK/KCK/DEAŞ gibi terör örgütüne büyük darbe vuruyor. Türk askerinin harekatı sürürken YPG’nin sözde Genel Komutanı Sipan Hemo’ya bir darbe de Türk hackerler vurdu.

YPG’nin sözde komutanı Hemo’ya ait olduğu söylenen sosyal medya hesabını ele geçiren hackerler, hesaptaki profile ise Türk bayrağı açtı. Hackerler, Hemo’nun hesabından şehit Türk askerlerine Allah’tan rahmet dilerken, “Gerekirse Hepimiz Şehit oluruz”, “Afrin Teröre mezar olacak”, “Kahraman Türk askeri” paylaşımları yaptı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz