Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Türk sanat müziğinin ünlü sesi Bülent Ersoy, zatürre başlangıcı sebebiyle 19 Ocak’ta hastane kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan ünlü sanatçıya, doktorlar 1 ay sahneye çıkma yasağı getirdi.


Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Bülent Ersoy’u yoğun bakımda ziyaret eden ses sanatçısı Onur Akay, meşhur şarkıcının sağlık vaziyetiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Akay, Bülent Ersoy’un sağlık vaziyetinin iyiye gittiğini kısa zamanda taburcu olacağını söyledi

Magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Diva Bülent Ersoy’un sağlık vaziyetiyle alakalı açıklamalarda bulundu.

1 AY SAHNEYE ÇIKAMAYACAK

Posta’nın haberine göre, Onur Akay, “Bülent Hanım çok ağır bir hastalık geçirdi ve tedavisi yoğun bakımda sürüyor. Doktorları 1 ay sahne yasağı koydu ama bu sesinde olan bir problemden dolayı değil. Zatürre teşhisi ve ağır bir soğuk algınlığı sebebi ile sesi kısılmış.” şeklinde konuştu.

Onur Akay, Ersoy’un sağlık vaziyetinin iyiye gittiğini kısa zamanda taburcu olacağını da belirtti.

“HAPSE GİRSEM SEVGİM AZALMAZ”

Muhabirin Onur Akay’a, ” Bülent Ersoy’la aranızda bir mahkeme vardı ne oldu acaba?” demesi üstüne ise Onur Akay, “Paylaştığım bir fotoğraf sebebi ile bana 50 bin TL’lik tazminat davası açmıştı fakat, ben onun yüzünden hapse bile girsem ona olan sevgim azalmaz.” ifadelerini kullandı.

BÜLENT ERSOY, ONUR AKAY’A DAVA AÇMIŞTI

Bülent Ersoy, erkeklik dönemine ait fotoğrafları Facebook adresinden paylaştığı için Onur Akay’dan 50 bin TL tazminat istemiyle dava açmıştı. 22. Asliye Ceza Mahkemesi, ilk duruşmada dosya içeriğine girmeden görevsizlik kararı verdi.

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’a 50 bin TL’lik tazminat davası açan Diva Bülent Ersoy’a, ilk duruşmada kötü haber geldi. Geçtiğimiz yıl Ersoy’un erkeklik dönemine ait fotoğraflarını Facebook adresinden paylaşan Akay’a, 50 bin TL’lik tazminat davası açan Bülent Ersoy’un ilk duruşması, İstanbul 22. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Ersoy ve Akay’ın gelmediği duruşmaya, davacı Bülent Ersoy’un vekili Avukat Ahu Ülgen ve davalı Onur Akay’ın vekili Avukat Sibel Sevinç Deveci katıldı. Hakim, görevli mahkemenin Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi olduğuna hükmetti ve dosya içeriğine girmedi. Gerekçeli karar yazıldıktan sonra dosya Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne sevk edilerek, orada tekrardan görülmeye başlanacak.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Bülent Ersoy, koltuk kavgası yüzünden uçağı karıştırdı

Bülent Ersoy, koltuk kavgası yüzünden uçağı karıştırdı

Diva lakaplı ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün İzmir'den İstanbul'a giden uçakta koltuk kavgası çıkardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz