Zeynep Alkan: Kimseyi takmıyorum!

Yönetmen Hamdi Alkan’ın İtalya’da eğitim gören ve sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen kızı Zeynep Alkan, kısa bir tatil için İstanbul’a döndü.


Zeynep Alkan: Kimseyi takmıyorum!

Tatilde memleket hasretini gideren Zeynep Alkan, İtalya’daki hayatı ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Roma’da bir öğrenci evinde kaldığını söyleyen Alkan, “Bir apartman dairesinde oturuyorum. Dairenin 5 odası var ve 5 ayrı memleketten arkadaşlarımla ayrı ayrı odalarda kalıyoruz. Yurt dışındaki öğrenci hayatını bilenler bunu bilir” şeklinde konuştu.

Evde kendisinin yemek yaptığını dile getiren Alkan, “Kendim için yemekler yaparken arkadaşlarıma da yapıyorum. Masrafları karşılıyoruz. Türk olmanın avantajı mı dezavantajımı bilemedim, yemekleri hep ben yapmaya başladım. Tamamı bana ‘Bugün ne yemek var?’ diyerek soruyor, tabakları sıyırıyorlar” dedi.

Yemek yapmayı annesinden öğrendiğini belirten Zeynep Alkan, “Babam için masrafsız bir öğrenciyim” ifadelerini kullandı.

OLAY FOTOĞRAF ILE ILGILI AÇIKLAMA

Zeynep Alkan, “Herkes beni paylaşımlarımdan ‘İşte oyuncunun kızı’, ‘Keyfi yerinde’ diyerek düşünebilir. ‘Durumu da iyi, rahattır’ derler ama iş öyle değil. Okuduğum okulun bir bölümü burslu, kalan ücreti babam ödüyor. Roma’da çok pahalı bir yer. Ben de ona göre mütevazı yaşıyorum, tutumluyum. Babama her Türk genci gibi fazla yük olmamaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde İsveçli sevgilisinin bir erkek arkadaşı ile samimi görüntüler vermesine ve ile ilgili yapılan yorumlara değinen Alkan, “Biz halen birlikteyiz, güzel gidiyor. O fotoğrafı bir arkadaşlarını güldürmek için çekmişler. Eski bir fotoğraf o, ama yapılan yorumlar beni de güldürdü. ‘Gay’ falan dediler, hiç öyle bir vaziyet yok. Şaka yapmak için çektiği bir fotoğraf o” dedi.

“KİMSEYİ TAKMIYORUM”

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarının farklı yorumlara neden olmasını kafasına takmadığını vurgulayan genç güzel, “Bildiğim gibi paylaşımlarıma devam edeceğim. Kimseyi takmıyorum. Genç kızım, babam ve annemle de konuştum. Paylaşımların tabii bir sınırı olmalı ama onlar da bana bir şey demiyorlar, arkamdalar. Ne onları üzecek bir şey yaparım ne de insanları” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz