Zuhal Yalçın 5.5 saat süren ameliyat geçirdi

Kocamın Ailesi (Esma), Harem (Zilli Hatun), Yasemince (Fitnat), Çiçek Taksi (Ayşe) gibi birçok diziye imza atan Zuhal Yalçın, 5.5 saat süren bir operasyon geçirdi.


Zuhal Yalçın 5.5 saat süren ameliyat geçirdi

Kilo sorunu sebebiyle seneler içerisinde mide kelepçesi, mide kelepçesinin yenilenmesi, kelepçenin çıkarılması, mide küçültme gibi birçok ameliyat geçiren Zuhal Yalçın, yılbaşında nefes sorunu ve kalp ağrısı şikayetiyle Hayat Koçu Hakan Albayrak tarafından hastaneye kaldırıldı.

Yrd. Doç. Dr. Uğur Ekici tarafından ameliyata alınan oyuncunun, ameliyatında riskli bir vaziyetle karşı karşıya kalındığı gün yüzüne çıktı. Yalçın, daha önceki ameliyatlarından kaynaklı organ yapışıklıkları ve mide fıtığı kaynaklı midenin göğüs duvarına kaçması sebebiyle 5.5 saat süren başarılı bir operasyon geçirdi.

“HAYYATA EN ÖNEMLİ ŞEY SAĞLIK”

Sağlığına kavuşan oyuncu, instagram’da sağlık vaziyetine ilişkin bilgi verdi. Zuhal Yalçın, “Ve bugün ameliyatımın 12. günü. 6 kilo verdim. Mide ameliyatı olmak isteyenler benim hikayemi okuyup korkmasınlar. Benim ameliyat olduğum senelerde bu ameliyatlar gelişme aşamasındaydı; fakat günümüzde mide ameliyatları çok daha başarılı ve kolay ameliyatlar olarak nitelendiriliyor. Hayatta en mühim şey sağlık, bunu unutmayın” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz