Haber.Com / Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
HABER.COM İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Suna Özer
Mail: suna@haber.com
GSM: 0535 391 80 37

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Niyazi Topcu
Mail: niyazi@haber.com
GSM: 05326746116

Haber Editörleri / News Editors
Hakan Yenihayat
Mail: hakan@haber.com

Hayriye Karakaçan
Mail: hayriye@haber.com

Mustafa Doğanay
Mail: mustafa@haber.com

Yusuf Bucak
Mail: yusuf@haber.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
İbrahim Değirmen
Mail: ibrahim@haber.com

Reklam / Advertise
Ebru Çoban
Mail: reklam@haber.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Osman Ayar
Mail: osman@haber.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Taner Çelikoğlu

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@haber.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
So You Start Information Services
Künye

Yazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 455 B Blok No: 15 Maltepe/İstanbul
MAİL: bilgi@haber.com
TEL: 0216 606 16 80
FAX: 0216 606 16 81

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2017 haber.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında haber.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. haber.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

haber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili haber.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on haber.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on haber.com are opened on a new page. haber.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.